در طول یکسال گذشته اخبار غیر رسمی ای از شبکه اجتماعی جدید گوگل به گوش می‌رسید و امروز گوگل سرویس جدید خود را با نام Google Plus معرفی کرد. این سرویس هم اکنون در دسترس برخی کاربران قرار گرفته است تا به تست سرویس گوگل پلاس بپردازند. در صورتی که شما نیز میخواهید از تست کنندگان سرویس جدید گوگل باشید باید به اینجا رفته و با زدن دکمه‌ی Keep me Posted تقاضای دعوت نامه کنید.

گوگل پلاس چیست - ۱

گوگل پلاس چه امکاناتی به کاربران خود میدهد؟
همانگونه که در صفحه ی گوگل پلاس می توانید ببینید ، هدف از این سرویس متصل کردن کاربران گوگل به یکدیگر و افزایش تعاملات آنهاست. به همین جهت گوگل سرویس هایی را در بخش پلاس ارائه میکند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم :

حلقه های گوگل:

گوگل پلاس چیست - ۲

شما با افراد مختلف چیزهای مختلفی به اشتراک می گذارید. دیگر به اشتراک گذاری موارد مناسب با افراد مناسب نباید سخت باشد. حلقه ها به شما کمک می کنند که دوستان صمیمی خود را در یک حلقه، والدین در حلقه دیگر و رئیس خود را به تنهایی در حلقه دیگری جای دهید! حالا راحت تر میتوانید اطلاعات خود را با حلقه ها به اشتراک بگذارید.

Sparks:
شما وارد این بخش میشوید و علاقمندی های خود را معرفی میکنید. Sparks به دنبال ویدیوها ، عکس ها ، لینک ها و مطالبی می گردد که فکر می کند شما دوست دارید و آنها را برای شما جمع میکند، پس در زمانی که وقت آزاد دارید همیشه چیزی برای دیدن، خواندن و به اشتراک گذاشتن خواهید داشت. شما همچنین میتوانید spark های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

http://www.brucelauderdale.com/wp-content/uploads/2011/07/googlesparks.png


HangOuts:

گوگل پلاس چیست - ۳

با استفاده از Hangouts، ملاقات های برنامه ریزی نشده برای اولین بار به وب می آید. چت ویدئویی گروهی تا ۱۰ نفر آنلاین با یکدیگر. ارسال پیام از طریق موبایل به چند نفر همزمان .

گوگل پلاس چیست - ۴

دوستان عزیز شما برای عضویت به دعوتنامه نیاز دارید . برای دریافت دعوتنامه تو قسمت نظرات ایمیل تونو بنویسید تا برای شما دعوتنامه ارسال بشه نهایتا 4 الی 5  ساعته ارسال میشه
طبقه بندی: وب سایت های چت و جامعه مجازی،  وب سایت های کاربردی،