از امروز می خوام معرفی نرم افزار رو هم به موضوعات وبلاگ اضافه کنم و این اولین مطلب در خصوص معرفی نرم افزار هاییه که بیشتر اونها کم حجم اند و با اینترنت دیال اپ هم میشه دانلود کرد .
RidNacs  یکی از سریع ترین و ساده ترین نرم افزارها برای آنالیز فضاهای خالی موجود در دیسک سخت می باشد . این نرم افزار میزان فضای اشغال شده توسط هر پوشه به همراه زیر پوشه هایش را در دیسک سحت نمایش می دهد . هما نطوور که در اکپلورر ویندوز می توانید فایلها و پوشه ها را بر اسا اندازه مرتب کنید در این نرم افزار هم شما میتوانید این کار را انجام دهید تا پوشه هایی که فضای زیادی را اشغال کردند مشخص شوند این کار شما را برای پاک سازی پوشه های حجیم کمک می کند .
این نرم افزار پس از نصب در منوی راست کلیک شما قرار می گیرد و شما با راست کلیک کردن بر روی پوشه خود و انتخاب این نرم افزار از منو می توانید به راحتی اندازه پوشه های موجود در ان را آنالیز کنید .
همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این نرم افزار از دو قسمت تشکیل شده که یک قسمت سمت چپ که ساختار درختی پوشه ها را نمایش می دهد و قسمت سمت راست اندازه پوشه ها را با نمودار ستونی نمایش می دهد .

ridnacs-free tool


طبقه بندی: معرفی نرم افزار،