شاید برای شما هم زیاد پیش امده باشد که وقتی وارد سایتی می شوید به تا ثبت نام نکنید به شما اجازه دیدن لینک های دانلود و یا استفاده از خدمات سایت را نمیدهد و شما مجبور می شوید ثبت نام کنید اما بهتر است با ایمیل اصلی تان این کار را نکنید جون شاید باورتان نشود که عده‌ای برای به دست آوردن ایمیل شما پول خرج می‌کنند. پس بهتر است ایمیل خود را در اختیار هر سرویس ناشناسی که از شما اطلاعاتتان را طلب می‌کند قرار ندهید. برای آن‌هایی که نگران حریم خصوصی‌شان هستند، اینترنت مکان خطرناکی است. هر کجا که می‌روید، کسی از شما می‌خواهد که اطلاعات شخصی‌تان را در فرمی پر کنید. شاید لازم باشد بعضی جاها از خودتان محافظت کنید و ایمیل واقعی‌تان را در اختیار هر سرویسی قرار ندهید.
امروز سرویسی را به شما معرفی خواهم کرد که از ایمیل اصلی شما محافظت می کند اما ابتدا به این سوال شما جواب می دهم
این سرویس چیست و چگونه کار می کند :به سرویسی «پنهان کننده‌ی ایمیل» می‌گویند که به شما اجازه دهد تا یک آدرس گمنام اینترنتی بسازید و سپس پیام‌های ارسال شده به آن را بر روی ایمیل واقعی‌تان مشاهده کنید.

شاید بپرسید «فایده‌ی چنین سرویسی چیست؟ چرا از یک ایمیل ثانویه روی سرویس‌های معمول برای این کار استفاده نکنم»؟ دلیل استفاده از چنین سرویسی «زمان» است! شما باید چندین دقیقه وقت صرف کنید تا یک ایمیل به ثبت برسانید. سرویس NotSharingMy.Info به شما تضمین می‌کند که ظرف کمتر از ۳۰ ثانیه بتوانید یک آدرس ناشناس برای خودتان بسازید.

فوروارد شدن ایمیل‌ها به روی آدرس ایمیل اصلی

شما می‌توانید از «ایمیلِ ناشناس» خود برای ثبت نام کردن و ارائه به سرویس‌های مختلف استفاده کرده و ایمیل‌های دریافتی را در محیطِ ایمیلِ اصلی خود ملاحظه کنید. هرگاه احساس کردید که اوضاع خراب است – مثلاً ایمیل‌های هرزه‌ی زیادی به شما ارسال می‌شود – می‌توانید رابطه‌ی این دو ایمیل (ایمیل ناشناس و ایمیل اصلی) را قطع کنید. اگر آدرس ناشناس خود را فراموش کرده‌اید، لازم نیست زحمت فکر کردن به خودتان بدهید! می‌توانید در چند ثانیه ایمیل دیگری را ایجاد کنید. برای اینکه آدرس مورد نظر خودتان را در سرویس NotSharingMy.Info به ثبت برسانید، باید حداقل از سه نفر دعوت کنید که با این سایت آشنا شوند! در غیر این صورت خود سایت به صورت اتوماتیک یک ادرس در اختیار شما قرار می دهد . بهته این ادرس رو کپی کنید و در جایی ذخیره اش کنید تا همیشه ازش استفاده کنید .

آدرس سایت : NotSharingMy.Info

اگر زمانی مایل بودید پیام‌های ارسالی به ایمیل اصلیتان ارسال (فوروارد) نشود، به این صفحه رفته و آدرس ایمیلِ ناشناس خود را وارد کنید.


طبقه بندی: وب سایت های کاربردی،