تا به حال شده بخواهید قابلیت مغز خود را برای تمرکز کردن روی چند موضوع و چند کار امتحان کنید؟ مثلاً تا به حال سعی کرده‌اید با دو دست از یک دستگاه آب سرد کن، دو لیوان را از آب پر کنید؟ یک بار امتحان کنید بسیار جالب است، به تمرکز خاصی احتیاج دارد. البته مثال بیان شده، یکی از ساده‌ترین مثال‌های موجود در زمینه انجام چند کار در یک زمان یا به عبارتی MultiTaksing است. برای اینکه قدرت خود را بیشتر مورد آزمایش قرار دهید بازی را برای شما انتخاب نموده‌ایم که دقیقاً شما را به انجام ۴ کار همزمان مجبور می‌کند.

بازی از این قرار است که شما باید ۴ کار را به طور همزمان انجام دهید، باید حداقل ۱۰۰ ثانیه تحمل کنید تا برنده بازی باشید. در ۱۵ ثانیه اول، باید تعادل یک گوی را روی یک میله حفظ کنید، در ۱۵ ثانیه دوم در ضمن نگهداری تعادل گوی روی میله باید با تغییر مکان مانع موجود در برابر شئی‌های متحرک از برخورد آن‌ها با مانع جلوگیری کنید، این دو کار با استفاده از کلیدهای چپ-راست-بالا-پایین انجام می‌شود. بعد از گذشت ۵۰ ثانیه قسمت دیگری به بازی اضافه می‌شود که در آن باید با استفاده از یک مربع، مربع‌های ظاهر شده در صفحه را جمع‌آوری کنید، کنترل این مربع توسط WSAD انجام می‌شود، در ثانیه ۸۰ قسمت دیگری به بازی اضافه می‌شود که در آن قسمت باید با کنترل یک سفینه از برخورد آن با موانع ظاهر شد در جلوی راه آن جلوگیری کنید، این کار با استفاده از کلید Space که ارتفاع سفینه را تنظیم می‌کند انجام می‌شود.

بنابراین از ثانیه ۸۰ شما باید ۴ کار را همزمان انجام دهید که هرکدام نیاز به تمرکز خاصی دارند، در صورتی که بتوانید ۱۰۰ ثانیه این بازی را ادامه دهید، می‌توانید به خود افتخار کنید و ادعا کنید که می‌توانید ۴ کار را همزمان انجام دهید.

multitask-ss

لینک بازی : بازی MultiTask

لطفاً در صورت تمایل رکورد خود را ثبت کنید.
طبقه بندی: سرگرمی روز جمعه،