بعضی کاربران همواره به دنبال راهی برای راحت تر انجام شدن کارها در ویندوز می باشند و برخی دیگر به دنبال این هستند که همیشه ویندوز آنها رنگ و لعاب خاصی داشته باشد و زیبا تر باشد . نرم افزاری که امروز به شما معرفی خواهم کرد هر دوی این ویژگی ها را دارا می باشد . این نرم افزار شاخص صدا (ولوم) را برروی صفحه نمایش به صورت زیبا نمایش می دهد و دارای این قابلیت می باشد که برای کم و زیاد کردن صدا شما می توانید کلید هایی را تعریف کنید تا دیگر نیازی نباشi شما هنگام تماشای فیلم با موس بر روی ایکون صدا در کنار ساعت کلیک کنید و آن را کم و زیاد کنید .شما فقط با فشار دادن کلید هایی در روی کیبورد که از قبل تعریف کردید می توانید صدا را کم و زیاد کنید و اندازه آن را مانند شکل زیر بر روی صفحه نمایش ببینید.

 

volume_skin

پس از دانلود و نصب شما می توانید آیکون این برنامه را در کنار ساعت ویندوز ببینید برای انجام تنظیمات شما باید روی این ایکون کلیک راست کنید و گزینه setting را انتخاب کنید تا کادر تنظیمات ظاهر شود و سپس به برگه Hotkey Setup بروید تا تنظیمات مربوط به کلید ها برای کم و زیاد کردن را انجام دهید .مانند تصویر زیر:
در قسمت Action فرمانهایی از قبیل کم و زیاد کردن صدا وجود دارد با کلیک بر روی هر کدام عبارت key combination ظاهر می شود که روبروی آن کلید مربوط وجود دارد برای تغییر آن شما باید روی آن کلیک کنید و کلید دلخواه خود را روی صفحه کلید فشار دهید.

.

shortcuts

این نرم افزار کوچیک دارای پوسته های زیادی هست که می تونید از تب skins تو کادر تنظیمات انتخابشون کنید . نمونه هایی از پوسته هاس این برنامه :

volumeindicatorskin

volumecontrolskin

volumeskindesktop

   حجم برنامه  :   2.5  MB
طبقه بندی: معرفی نرم افزار،