وب سایت Acrobat.com شرکت ادوبی بلاخره چهره خوبی از خود به نمایش گذاشت. در حال حاضر این وب سایت 5 برنامه کاربردی مفید را در یک مجموعه ارائه می کند. واژه پرداز آنلاین ، برنامه وب کنفرانس، مبدل آنلاین PDF  ، به اشتراک گذاری آنلاین اسناد، ابزار ذخیره سازی. بسیار مفید است. تنها کافی است ثبت نام کنید و قادر خواهید بود تا به تمام این سرویس ها از یک کامپیوتر متصل به اینترنت بدون نیاز به نصب برنامه ای استفاده کنید.

www.acrobat.com

مشخصات :

Buzzword ادوبی: واژه پرداز آنلاین عالی با ویژگی های همکاری.

وب کنفرانس آنلاین:  شامل اشتراک گذاری desktop، حاشیه نویسی سند ، اشتراک گذاری فایل ، و چت. شما می توانید حداکثر با سه نفربه طور همزمان ارتباط برقرار کنید.

تبدیل به pdf: تبدیل حداکثر 5 فایل آفیس به pdf. حداکثر حجم برای هر یک از فایل ها 200 مگابایت می باشد.شما می توانید هر یک از انواع فرمت های زیر را به pdf تبدیل کنید: متن ((TXT, PS, RTF))، مایروسافت آفیس ((DOC, XLS, PPT, PRJ)، اپن آفیس (ODT, ODP, ODS, ODG, ODF)، استار آفیس (SWX, SXI, SXC, SXD, STW)، ورد (Perfect (WPD) و فایل های تصویر ((BMP GIF, JPEG, TIFF, PNG)

اشتراک گذاری اسناد: به اشتراک گذاشتن آسان اسناد و فایل ها با دیگران، نشاندن پیش نمایش خوب از فایل هایتان در وب سایت، وبلاگ و یا ویکی.

ذخیره سازی آنلاین:  این وبسایت فضای ذخیره سازی رایگان در اختیار شما قرار می دهد و می توانید فایل های خود را تا حجم 5 گیگا بایت به طور رایگان ذخیره کنید.
طبقه بندی: وب سایت های کاربردی،