امروز جمعه است و روز استراحت… اگر حوصله‌تان سر رفته پیشنهاد می‌کنم پست امروز را تا آخر بخوانید و ببینید به دام انداختن موشهای ناقلا چقدر می‌تواند لذت بخش باشد.

امروز بازی Verminator را معرفی می‌کنم (لینک ورود به بازی را در انتهای مطلب مشاهده می‌کنید) 

این بازی از ۳۰ مرحله جالب تشکیل شده. هدف این بازی این است که موشهای بدجنس را نیست و نابود کنید! و وسیله شما برای این کار ۴ نوع پنیر است. اجازه بدهید به جای توضیح وارد این بازی شویم تا قدم به قدم این بازی را به شما شرح بدهم.

بعد از بالا آمدن کامل و ورود به این بازی با صفحه اصلی به شکل زیر روبه‌رو می‌شوید. با انتخاب Select Level وارد بازی می‌شویم.

برای دیدن توضیحات بیشتر و لینک بازی به ادامه برید

شما ۳۰ مرحله مختلف را مشاهده می‌کنید. البته تصویری که شما می‌بینید با این تصویر که من اینجا نشان داده‌ام کمی فرق می‌کند. شما تنها می‌توانید وارد مرحله اول شوید و بقیه مراحل برای شما قفل است اما من چون این بازی را تا انتها رفته‌ام تمام مراجل را باز می‌بینم! ل را باز می‌بینم!

با ورود به مرحله اول موشی را می‌بینید که روی یک سکو بالای سطح آب نشسته است. و شما در بالای صفحه مشاهده می‌کنید که سه پنیر زرد رنگ برای انجام این مرحله در اختیار دارید. همچنین زمان باقی مانده‌ای که فرصت دارید تا قبل از پایان آن این مرحله را به اتمام برسانید در بالای صفحه مشاهده می‌کنید. هدف همانطور که ذکر کردم نابود کردن موش است (در این مرحله با غرق کردن!) خاصیت پنیر زرد رنگ این است که موش را به سمت خود جذب می‌کند. همانطور که مشاهده می‌کنید چون مرحله اول است برای این بازی راهنمایی هم شده‌اید که پنیر را باید کجا قرار دهید.

بعد از قرار دادن پنیر در مکان مشخص شده بوی پنیر در اطارف پخش می‌شود و موش را به طرف خود جذب می‌کند. جذب شدن موش به طرف پنیر هم غرق شدن موش را در پی دارد (صحنه غرق شدن را به علت خشونت بیش از حد نیاورده‌ایم!! بهتر است برای هیجان بیشتر خوتان آن را ببینید!)

بعد از غرق شدن موش با پیغام پایان این مرحله روبه‌رو می‌شوید. 

مرحله دوم هم جنبه آموزش دارد و شما با دومین نوع پنیر آشنا می‌شوید. پنیر سبز رنگ که موشها از آن نفرت دارند و از آن فرار می‌کنند. برای این مرحله شما قرار نیست کار خاصی انجام دهید و فقط نحوه عملکرد پنیر سبز را می‌بینید و خود به خود این مرحله به پایان می‌رسد. البته خیلی خیالتان راحت نباشد مراحل بعدی به مراتب دشوارتر است!

در مراحل بعدی با دو نوع پنیر دیگر هم آشنا می‌شویم که ما برای اینکه لذت بیشتری از این بازی ببرید آن دوتای دیگر را معرفی نمی‌کنیم تا خودتان با آنها روبه‌رو شوید. نیازی به تذکر نیست که برای انجام این بازی نرم‌افزار Flash Player باید بر روی مرورگر شما نصب باشد.

ورود به بازی Verminator
طبقه بندی: سرگرمی روز جمعه،