بعضی از بازی‌ها علاوه بر جنبه‌ی سرگرمی‌ای که دارند٬ برخی از توانایی‌های فردی شما را هم به چالش می‌کشند. Click the Frog از جمله‌ی این بازی‌هاست که برای موفقیت در آن٬ باید سرعت عکس‌العمل و توانایی پردازش بالایی داشته باشید. اگر حتی با بازی‌های ساده هم میانه‌ی خوبی ندارید٬ Click the Frog  می‌تواند یک نقطه‌ی خوب برای شروع باشد. زیرا برای علاقه‌مند شدن به آن لازم نیست انرژی صرف کنید!

دستورالعمل بازی در هر مرحله به شما گوشزد می‌شود. مثلاً ممکن است از شما خواسته شود که با بالاترین سرعتی که می‌توانید روی یک قورباغه کلیک کنید و یا با بالاترین سرعت ممکن٬ به چند جمع ساده‌ی ریاضی پاسخ دهید.   

Click the Frog از ۱۲ مرحله تشکیل می‌شود٬ در هر مرحله می‌توانید حداکثر ۵ ستاره کسب کنید و کسب حداقل یک ستاره برای موفقیت در هر مرحله لازم است. با این حساب٬ اگر در همه‌ی مراحل هر ۵ ستاره را جمع‌آوری کنید٬ مجموع ستاره‌های شما به ۶۰ خواهد رسید .

 

بعد از جمع‌آوری هر ۶۰ ستاره٬ وقت آن می‌رسد که به فکر بهبود رکوردهای خود باشید.  متاسفانه اگر پنجره را ببندید Click The Frog فراموش می‌کند که شما چه مرحله‌هایی را گذرانده‌اید٬ چه رکوردهایی را ثبت نموده‌اید و چه تعداد ستاره کسب کرده‌اید! پس توصیه می‌کنم هر ۱۲ مرحله را یک‌جا امتحان کنید.


برای ورود به سایت کلیک کنید 

طبقه بندی: جالب انگیز (بازی های فلش جالب)، 
برچسب ها: روی قورباقه کلیک کن، جالب انگیز، بازی های جالب، معرفی سایت های جالب،